خانه اجتماعی آمادگی شهرداری قدس برای فصل زمستان

آمادگی شهرداری قدس برای فصل زمستان

نسل خورشید|فاطمه علی پور – لایروبی جداول و کانال‌های سطح شهر

کاظمی صیاد، معاون خدمات شهری شهرداری قدس گفت: به منظور مقابله با گرفتگی جداول و کانال های سطح شهر و به تبع آن آبگرفتگی معابر در زمان وقوع بارش ها، جداول، کانال ها و انهار سطح شهرقدس لایروبی و پاکسازی شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، حمید کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری قدس با اشاره به اقدامات انجام شده و در دست اقدام در خصوص آمادگی برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل زمستان اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل زمستان و فصل سرما، معاونت خدمات شهری شهرداری قدس با توجه به تاکیدات شهردار محترم اقدامات مختلفی را در راستای مقابله با بحران‌های احتمالی، انسداد معابر و گرفتگی انهارناشی از بارش برف و باران در دستور کار دارد.

وی افزود: به منظور مقابله با خطرات و بحران‌های احتمالی ناشی از بارش برف و یخ‌زدگی معابر، استقرار کیسه‌های شن و نمک در مخازن سطح شهر در دستور کار این معاونت قرار گرفته است.

معاون خدمات شهری شهرداری قدس بیان داشت: به منظور پیشگیری از گرفتگی جداول و به تبع پدیدآمدن آبگرفتگی در سطح معابر، تمامی جداول، کانال‌ها و انهار سطح شهر لایروبی و پاکسازی شده است و لذا از شهروندان محترم خواهشمندیم به منظور جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی از ریختن پسماند در جوی‌ها و جدوال شهر جدا خودداری کنند.

کاظمی صیاد گفت: هرساله هم‌زمان با آغاز فصل پاییز و زمستان، هرس و بازپیرایی شاخه‌های درختان بوستان‌ها و معابر سطح شهر به به منظور تقویت و بهبود رشد گیاهان و درختان، آراستگی محیط و مناظر شهری و بوستان‌ها، عدم تداخل با شبکه برق شهری و جلوگیری از بروز حوادث و خطرات احتمالی در مواقع بارش برف انجام می شود.

معاون خدمات شهری شهرداری قدس خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در ستاد مدیریت بحران و شکل گیری مدیریت یکپارچه و متمرکز، امیدواریم با بهره گیری از ظرفیت نهادهای مختلف شهری، اولویت بندی فعالیت ها و بسیج به موقع نیروها و امکانات بتوانیم اقدامات مؤثری در زمان بروز مشکلات و بحرانهای احتمالی در شهر انجام دهیم.

کاظمی صیاد تصریح کرد: شهروندان محترم می‌توانند مشکلات احتمالی را با تماس با شماره تماس‌های دفتر معاونت خدمات شهر (۴۶۸۳۱۵۵۵، ۴۶۸۲۲۱۱۶۷) مطرح کرده و عوامل معاونت خدمات شهری آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به شهروندان فهیم شهر قدس هستند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =