خانه اجتماعی آگاهی جامعه ازخواص بیشمار قارچ گانودرما

آگاهی جامعه ازخواص بیشمار قارچ گانودرما

 

نادیا خرم وطن، بانوی کارآفرین عنوان کرد:

نادره خرم وطن بانوی کارآفرین در گفتگو با هفته نامه نسل خورشید از ضرورت معرفی قارچ گانودرما به عنوان یک ماده خوراکی سالم و با خواص دارویی و درمانی گسترده و بیشمار سخن گفت و اظهار داشت : طی سفرهایی که در سالهای گذشته به شرق آسیا داشتم ؛ با نحوه ی زندگی و تغذیه آنها شدم و متوجه شدم یکی از علت های سلامتی ، آرامش و نشاط اهالی شرق آسیا استفاده از یک گیاه معجزه آسا به نام قارچ گانودرما است.

وی با بیان اینکه قارچ گانودرما یک گیاه کم نظیر است از آن تحت عنوان قارچ جان افزا یاد کرد و افزود: قارچ گانودرما درمانگر طیف گسترده ای از بیماری ها است به گونه ای که با استفاده از آن، طی یک دوره سه ساله ضمن اینکه می توان در روند درمان  یا بهبود سخت ترین بیماری ها تاثیر گذاشت  ؛ می توان تاثیر گسترده ای نیز در تضمین  سلامتی و افزایش قدرت دفاعی بدن بر جا گذاشت.

وی در همین رابطه با توجه به تاثیر گسترده ی این بیماری در کنترل و بهبود انواع سرطان ، ms  و حتی ایدز،افزود: متاسفانه علیرغم خواص کم نظیر قارچ گانودرما  تا کنون آنچنان که شایسته است این ماده خوراکی کم نظیر  در میان مردم شناخته نیست.

وی در ادامه کنترل دیابت ، پاکسازی کبد ، رفع بیماری های دستگاه گوارش، کنترل گلسترول و فشار خون  را از دیگر خواص دارویی قارچ گانودرما دانست وابراز امیدواری کرد که مردم با شناخت و آگاهی بیشتر  نسبت به خواص دارویی و خوراکی این گیاه ؛  استفاده روزانه از آن را سرلوحه برنامه تغذیه خود قرار دهند.

گانودرما ،معجزه سلامتی

این کارآفرین در ادامه با اشاره به طیف بزرگ آهن ، ویتامینها ، موادمعدنی و پروتئین قارچ گانودرما افزود: قارچ گانودرما یک وعده کامل غذایی است که اغلب نیاز های بدن به ویتامین ها و مواد معدنی را تامین می کند.

خرم وطن افزون بر آنچه گفته شد ؛ استفاده از قارچ گانودرما را به واسطه تلخی بیش از حد ؛ به صورت خام ناممکن یا بسیار سخت دانست و افزود: بسته  های ترکیبی قارچ گانودرما که باید به همراه طعم های مختلف قهوه و به همراه آب سرد یا نیمه گرم استفاده شود ، بهترین راه استفاده از خواص بیشمار این قارچ دانست و افزود: استفاده مستمر از قارچ گانودرما می تواند خواص بی نظیری داشته باشد اما استفاده موردی از آن چندان موثر نخواهد بود.

وی در پایان با تاکید بر  استفاده از این قارچ در قالب بسته های قهوه و با نام تجاری بیز ، از شهروندان خواست تا به جای پرداخت هزینه های سنگین درمان ؛ این قارچ را به عنوان یک معجزه سلامتی  و یک خوراکی بسیار مفید  مورد استفاده مستمر قرار دهند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 8 =