خانه اجتماعی احداث خانه های فرهنگ در شهر قدس

احداث خانه های فرهنگ در شهر قدس

بازدید رییس کمیسیون فرهنگ و امور بانوان شورای اسلامی شهر قدس از خانه های فرهنگ در حال احداث شهر

نسل خورشید|صبح امروز دکتر بنفشه رفیعی رییس کمیسیون فرهنگ و امور بانوان شورای اسلامی شهر قدس، از عملیات عمرانی خانه فرهنگ های در حال احداث سطح شهر بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند و میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه ها قرار گرفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، صبح امروز دکتر بنفشه رفیعی رییس کمیسیون فرهنگ و امور بانوان شورای اسلامی شهر قدس، از خانه های فرهنگ در حال احداث سطح شهر نظیر خانه فرهنگ استقلال، خانه فرهنگ عزیزی، خانه فرهنگ جوادآباد و توسعه خانه فرهنگ جوان بازدید کرد و از روند پیشرفت اجرایی و عمرانی این پروژه ها کسب اطلاع نمود.

بنابراین گزارش؛ وی بر ضرورت نظارت فنی دقیق و مستمر بر اجرای مراحل مختلف پروژه های شهری تأکید کرد و با اشاره به برخی نواقص اجرایی به ارائه راهکارهایی در این زمینه پرداخت.

رییس کمیسیون فرهنگ و امور بانوان شورای اسلامی شهر قدس، با تأکید بر لزوم حفظ کیفیت و اتمام پروژه ها در مهلت زمانی مقرر، بیان داشت: با نظارت دقیق و مستمر بر روند احداث پروژه های عمرانی، می توان از برخی ایرادات و بی دقتی ها که در زمان اجرای این طرح ها روی می دهد، جلوگیری کرد و شاهد ارتقای کیفیت پروژه های عمرانی بود، البته باید نظارت ها هم از بعد کیفی و هم از بعد فنی به نحوی باشد که روند صحیح احداث و اجرای پروژه ها به صورت پیش فرض مد نظر قرار گیرد.

وی، بررسی مجدد در روند اصلاحات انجام شده در پروژه ها را خواستار شد و تأکید کرد: چنانچه نواقص و مشکلات موجود در اجرای طرح‌ها قابل اصلاح و ترمیم باشد، این امر باید صورت پذیرد و در همین راستا باید توجه به کیفیت اجرای پروژه ها به عنوان اولویت انجام کار، مدنظر قرار گیرد تا بهره وری پروژه ها تضمین شود.

گفتنی است؛ دکتر رفیعی ضمن تأکید بر تسریع روند اجرای عملیات عمرانی پروژه های حوزه فرهنگ در زمان مقرر، این پروژه ها را یکی از ارکان اساسی در توسعه اجتماعی و مشارکت عمومی به ویژه قشر جوان در فعالیت های اجتماعی برشمرد و اظهار داشت: پویایی و نشاط اجتماعی به ویژه برای کودکان، بانوان و سالمندان از طریق غنی سازی اوقات و برنامه ریزی های مدون در راستای آموزش و توانمند سازی آن ها برای حضور در اجتماع باید در اولویت قرار گیرد زیرا این مسئله تأثیر مستقیم در بروز سرمایه و آسیب اجتماعی در جوامع دارد.

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =