خانه اجتماعی احداث دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج به همت بخش خصوصی

احداث دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج به همت بخش خصوصی

 برگزاری جشنواره بادبادکها در کرج، بستر شادی مردم

نسل خورشید|اعظم علی پور:یکی از اعضای شورای شهر کرج به احداث دو مجتمع تفریحی گردشگری در کرج اشاره کرد و گفت: این دو مجتمع به همت بخش خصوصی و در باغ جهان و محله حصار کرج احداث خواهند شد.

محمد حسین خلیلی اردکانی با تأکید بر اهمیت توسعه زیرساخت‌های گردشگری در کلان‌شهر کرج، گفت: محله حصار در نزدیکی جاده چالوس و منطقه بیلقان واقع‌شده است، این ظرفیت خوبی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

عضو شورای شهر کرج بیان کرد محله حصار دارای جاذبه‌های گردشگری است که باید به آن توجه شودهمچنین وی افزود: احداث مجتمع‌های گردشگری در چنین محلاتی باعث رونق گردشگری و ایجاد اشتغال می‌شود.

خلیلی اردکانی با اشاره به اهمیت ارائه خدمات به شهروندان و مسافران جاده چالوس، گفت: کرج از جمله شهرهایی است که با داشتن ظرفیت‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی، همواره مورد توجه بوده است.

وی در بخش دیگری به برگزاری جشنواره بادبادک‌ها در کرج اشاره کرد و گفت: برگزاری این قبیل جشنواره‌ها به ایجاد نشاط اجتماعی کمک فراوانی می‌کند.

عضو شورای شهر کرج تاکید کرد: مسئولان فرهنگی با تخصیص اعتبار برای برگزاری جشنواره‌هایی مانند جشنواره بادبادک‌ها می‌توانند بستر شادی مردم را فراهم کنند.

خلیلی اردکانی اضافه کرد: بوستان ها و پارک های شهر باید محل برگزاری برنامه‌های فرهنگی و شاد شود این مهم برافزایش نشاط اجتماعی تأثیرگذار است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سه =