خانه اجتماعی احداث سالن ورزشی چند منظوره در شهر قدس

احداث سالن ورزشی چند منظوره در شهر قدس

 شهردار قدس :ضرورت ارتقاء سرانه های ورزشی در سطح شهر

مسعود مختاری شهردار قدس، با اشاره بر ضرورت توجه به ارتقاء سرانه های ورزشی در سطح شهر، از احداث سالن ورزشی چند منظوره در جنب ساختمان منطقه یک با برآورد هزینه تقریبی پنجاه میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش نسل خورشید|اعظم علی پور: مسعود مختاری ضمن تأکید بر ضرورت ساخت پروژه های عمرانی در حوزه ورزش، اظهار داشت: به منظور ارج نهادن به جایگاه ورزش و تحقق اهداف پیش بینی شده در برنامه ششم توسعه در زمینه ارتقای جایگاه ورزش و افزایش سطح آمادگی جسمانی و سلامت جامعه، ضرورت دارد در این حوزه اقدامات عمرانی صورت گیرد.

شهردار قدس، افزود: در همین راستا این شهرداری با نگاهی ویژه به ترویج و توسعه امر ورزش و افزایش سرانه های ورزشی در سطح شهر، ساخت پروژه های ورزشی را در دستور کار خود قرار داده و اقدام به احداث پروژه های ورزشی متعدد و همچنین تجهیز اماکن و مجموعه های ورزشی کرده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر عملیات عمرانی احداث سالن چند منظوره ورزشی جنب ساختمان منطقه یک در حال انجام می باشد، تصریح کرد: این سالن ورزشی چند منظوره که شامل سالن بسکتبال، والیبال و فوتسال می باشد با برآورد هزینه تقریبی پنجاه میلیارد ریال در دو بخش سوله ورزشی به مساحت ۸۷۰ متر مربع و با ظرفیت ۳۰۰ نفر تماشاگر و قسمت اداری با مساحت زیربنای ۵۴۰ متر مربع در دو طبقه ۲۷۰ متری در حال احداث است.

مختاری افزود: این سالن ورزشی شامل بخشهایی چون اتاق مربیان، اتاق کنترل، رختکن، اتاق کمک های اولیه، اتاق اداری، کافه تریا، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، و غیره می باشد که در حال حاضر خاکبرداری سطحی، ریشه کنی گیاهان و آماده سازی محل پی کنی، جابه جایی باکسهای بتنی و انتقال خاکهای برداشت شده به محل تخلیه نخاله صورت گرفته که با اتمام این اقدامات، قالب بندی و آرماتوربندی، اجرای فندانسیون و بتن ریزی در حال انجام می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 15 =