خانه اجتماعی استخر المپیک قلعه میر ؛ قلب تپنده ی گلستان

استخر المپیک قلعه میر ؛ قلب تپنده ی گلستان

مهندس عرب پروژه استخر المپیک قلعه میر
مهندس عرب پروژه استخر المپیک قلعه میر

استخر المپیک قلعه میر ؛ قلب تپنده ی گلستان

استخر المپیک قلعه میر یکی از پروژه های شاخص و زیرساختی شهرداری گلستان در هفته دولت بود ؛ پروژه ای فاخر که در سطح منطقه جنوب غرب استان تهران بی نظیر و چه بسا در سطح استان تهران کم نظیر باشد. سرعت و کیفیت بهره برداری از این پروژه البته در نوع خود کم نظیر است و بهره برداری از آن بدون اهتمام شهردار گلستان چه بسا که مقدور نبود.

اما اعتقاد مهندس عرب به توسعه ی متوازن شهر و افزایش کیفیت زندگی در شهر و همچنین توجه به توسعه ی زیرساخت های ورزشی و تاکید وی بر احقاق حقوق کودکان ، نوجوانان و جوانان از ورزش و تفریح های سالم شهری ، بالاخره پروژه مجموعه ورزشی و استخر المپیک قلعه میر را نیز در زمان شگفت انگیز چند ماهه در لیست پروژه های آماده بهره برداری در هفته دولت قرار داد.

استخر المپیک قلعه میر اما امروز تنها یک استخر یا مجموعه ی ورزشی برای مردم و جوانان گلستانی نیست … المپیک حالا نماد شهروندسالاری در گلستان است. نماد توجه به حقوق مردمی که حالا احساس در حاشیه بودن و بی توجهی نمی کنند و می دانند مدیرانی از جنس عرب ‌با اهتمام و اعتقاد به بهبود کیفیت زندگی شهری سهم شهروندان از نشاط اجتماعی ، ورزش و تفریح را با پروژه های فاخر و ماندگاری چون استخر المپیک قلعه میر پرداخت می کنند …

المپیک حالا نماد هیجان و هیاهوی شهروندانی است که در متن هستند نه در حاشیه …

اینجا المپیک ؛ قلب تپنده گلستان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + سه =