خانه اجتماعی افتتاح پروژه های عمرانی در شهرستان پاکدشت

افتتاح پروژه های عمرانی در شهرستان پاکدشت

افتتاح پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی در شهرستان پاکدشت

به گزارش نسل خورشید|اعظم علی پور: ساختمان جدید هلال احمر نخستین پروژه ای بود که امروز با حضور علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر کشور در مجنمع ادارات پاکدشت افتتاح شد.

بذر افشان، رئیس جمعیت هلال احمر پاکدشت گفت: این پروژه با ۲۰ میلیارد ریال اعتبار و در زمینی به مساحت ۷۰۰ متر مربع در ۳ طبقه و مجموعا ۱۵۰۰ متر زیربنا ساخته شده است.

آغاز ساخت دو مدرسه در مجتمع مسکونی مدائن از دیگر پروژه هایی بود که امروز با حضور مسئولین پاکدشت کلنگ آن به زمین زده شد.

سیلسپور رئیس اداره آموزش و پرورش پاکدشت گفت: قرار است این دو مدرسه در مجاورت هم و در زمینی به مساحت ۷ هزار متر مربع ساخته شود.

وی افزود:هم اکنون تراکم دانش آموزی در مدارس پاکدشت ۴۴ نفر برای هر کلاس است که امیدواریم با ساخت مدارس در سال آینده به میانگین استاندارد کشوری نزدیکتر شویم.

افتتاح فاز دوم پارک بانوان در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و ۲۰ میلیارد ریال اعتبار، دیگر پروژه ای بود که در شهر پاکدشت به بهره برداری رسید.

در روز افتتاح های شهرستان پاکدشت، شهر فرون آباد نیز بی نصیب نبود.

شهردار فرون آباد گفت: پارک اختصاصی بانوان در زمینی به مساحت یک هکتار و اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال مهمترین پروژه ای بود که امروز در شهر فرون آباد افتتاح شد.

کوروش میرزایی افزود: در این پارک دو برج نوری، زمین اسکیت،وسائل بازی کودکان و تجهیزات ورزشی برای بانوان در نظر گرفته شده است.

کلنگ زنی بوستان چند منظوره به مساحت ۲۰ هزار متر مربع و افتتاح خیابان ابوذر شرقی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال دو پروژه ی دیگر عمرانی و خدماتی در این شهر بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + سیزده =