خانه اجتماعی افتخاری دیگر از مجموعه مدیریت شهری لواسان

افتخاری دیگر از مجموعه مدیریت شهری لواسان

فرهنگسرای زمرد ؛ نگین  درخشان لواسان

سعید اسدیان مدیر مجموعه فرهنگسرای زمرد شهر لواسان ضمن تقدیر از اهتمام و نگاه مثبت شهردار محترم و اعضای فرهیخته ی شورای شهر لواسان به مقوله فرهنگ و توسعه فرهنگی ، احداث فرهنگسرای زمرد را گامی درخشان و ماندگار در جهت توسعه فرهنگی شهر برشمرد و افزود: این فرهنگسرا می تواند در آینده نه چندان دور چهره های بزرگی را در زمینه های گوناگون فرهنگی و هنری تحویل جامعه دهد و بستر ارتقاء فرهنگی منطقه را فراهم آورد.

مدیر فرهنگسرای زمرد در ادامه  با اشاره به خرید تجهیزات مورد نیاز فرهنگسرای زمرد افزود: هرچند همچنان کمبودهایی در بعضی بخش ها احساس می شود اما بخش اعظم تجهیزات خریداری شده است.

کیفیت کلاس ها خط قرمز کمیته فرهنگی فرهنگسرای لواسان است.

وی با بیان اینکه مدیریت فرهنگسرا  طی فراخوانی از اساتید در رشته های گوناگون فرهنگی -هنری دعوت به عمل آورده است افزود: در حال حاضر کمیته ای فرهنگی درصدد بررسی رزومه های ارسالی و  انتخاب اساتید برتر از میان آنها است تا ضمن توجه به  مقوله کیفیت  کلاس های درسی ، هرچه سریعتر شهروندان بتوانند از خدمات فرهنگی -هنری فرهنگسرای زمرد بهرمند شوند.

فرهنگسرای لواسان اسباب شکوفایی فرهنگی _هنری شهر لواسان

این مدیر با اظهار اینکه هم اکنون  مشاوره به  خانواده ها به صورت رایگان و اختصاصی در دسترس شهروندان لواسانی قرار دارد ابراز امیدواری کردفرهنگسرای زمرد در یک برنامه ی کوتاه مدت تا پایان سال و در یک برنامه بلند مدت طی سال آتی اسباب شکوفایی فرهنگی -هنری شهر لواسان را محقق سازد.

این مسئول با اظهار اینکه بالفعل ساختن پتانسیل های فرهنگی -هنری شهر لواسان ، از مهمترین الویت های فرهنگسرای زمرد است افزود: فرهنگسرای زمرد با در اختیار داشتن فضا و امکانات کافی ضمن این که جهت برگزاری نشست ها و همایش های گوناگون ، مطلوب  است جهت حضور و فعالیت  اهالی فرهنگ و هنر در سطوح گوناگون حرفه ای و آماتور  نیز مناسب می باشد.

اسدیان با بیان اینکه فرهنگسرای زمرد،فرصت کم نظیری در جهت برگزاری جشنواره ها ، نمایشگاه ها و نشست های عمومی  گوناگون در اختیار شهر لواسان قرار داده است افزود: این فرهنگسرا علاوه بر آنچه گفته شد موقعیت ویژه ای را در  جهت بوم گردی و آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم مردم لواسان که متاسفانه در حال فراموشی است مهیا کرده است و امیدوارم که با وجود فرهنگسرای زمرد،میراث معنوی، تاریخ وهویت مردم لواسان بیش از پیش حفظ و معرفی شود.

وی با اظهار اینکه فرهنگسرای زمرد در سطح منطقه کم نظیر است افزود: از این پس فرهنگسرای زمرد رویدادهای فرهنگی بزرگی را جهت شهر لواسان محقق خواهد کرد.

سعید اسدیان مدیر فرهنگسرای زمرد در پایان نگاه فرهنگی و حمایت های همه جانبه  مهندس حیدیان شهردار لواسان از پروژه های فرهنگی به ویژه در حوزه تجهیز فرهنگسرای زمرد را بسیار حائز اهمیت عنوان کرد و افزود: با حمایت های همه جانبه شهردار محترم، مهندس حیدریان و اعضای فرهیخته ی شورای اسلامی شهر لواسان ، فرهنگسرای زمرد بسیار  زودتر از پیش بینی ها  آماده خدمات رسانی به شهروندان شد که لازم است از این اهتمام در بهره برداری و تجهیز  سریع  فرهنگسرای زمرد تقدیر به عمل آورم.

نسل خورشید

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − سه =