خانه مصاحبه ها بانوی البرزی از پایه گذاران غذای سالم درایران

بانوی البرزی از پایه گذاران غذای سالم درایران

نادیا خرم وطن پژوهشگر در زمینه غذاهای سالم

بی تردید می توان گفت :امروزه همه بر این باورند که آنچه ما می خوریم سبب رشد اندامهای ما شده و بافتهای فرسوده را ترمیم می نماید .

این تغذیه سالم شرایط دفاعی بدن را به صورتی بسیار اساسی و قابل ملاحظه افزایش می دهد و اثر فوق العاده ای در سر نوشت و زندگی انسانها می گذارد .حال لازم به ذکر است که بدانیم که تفکر اصلی درمورد تغذیه های سالم از این جا نشات می گیرد که به جای غذاهای بسته بندی شده یا یخ زده ،غذاهای تازه ، ارگانیک و سالم را انتخاب کنید و غذاهای ناسالم و مضر را از زندگیتان حذف کنید .

در همین رابطه خبر نگار نسل خورشید با یکی از بانوان کار آفرین که در زمینه غذاهای سالم فعالیت می کند مصاحبه ای انجام داد .

نادیا خرم وطن اظهار داشت که سالهای سال هدفی در ذهنش وجود داشت که می بایست به آن هدفش می رسیدچرا که دوست داشت همیشه کاری برای مردم انجام دهد و خدمتی به مردم کند به همین دلیل اول به دنبال خود شناسی رفت و سه سال در مسیر خود شناسی قدم برداشت و توانست خودش را بهتر بشناسد و استعدادهایش را دریابد.

در همین زمان بود که جرقه ای در ذهنش زده شده که به تبلیغ غذاهای سالم بپردازد و مبلغ غذاهای سالم در همایش ها و بین مردم شد .وی طرز تهیه ۱۲یا ۱۳ نوع فینگر فود را می داند .

خرم وطن به دلیل کاری که آغاز کرد در همایش های زیادی شرکت کرد و درمورد محصولاتش و اینکه چگونه می توان غذای سالم را تهیه کرد صحبت کرد او هدفش از شرکت در این همایش ها را معرفی غذاهای سالم دانست .

تعهد کاری و توکل به خدا و پشتکار یکی از مهمترین دلایل پیشرفت

همچنین وی اظهار داشت: که با یکی از همکارانش  بنا است کارگاهی را تاسیس کنند که بستر اشتغال عده ای رافراهم نماید  خرم وطن رازموفقیت در کارشان را پشتکار و تعهد کاری می داننددر همین زمینه در همایش هایی که در فرهنگسرای طبیعت ،فرهنگسرای مدافعان حرم و خانه هنرمندان و دانشکده کشاورزی کرج و گاهی همایش هایی که در تهران برگزار می شودشرکت می کند و در مورد فینگر فودهایی که در کل دنیا ازآن استفاده می کنند و در دنیا شناخته شده است ولی در ایران جایگاه چندانی ندارد صحبت می کند .

وی در پایان تصریح کرد: هدفش در آینده اینست که تمام برنامه هایش را در کل دنیا ارائه دهد.

گفتنی است ؛نادیا خرم وطن به مدت ۲۶ سال است که در زمینه ورزش و ۱۰ سال هم در زمینه پخش گانودرما و غذاهای سالم فعالیت می کند وی پشتوانه اصلی خود در کارش را اول خدا و بعد پسرش دانست.

نسل خورشید| اعظم علی پور

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =