خانه اجتماعی دغدغه مردم البرزی برای مطالبه و ازسرگیری پروازهای فرودگاه پیام

دغدغه مردم البرزی برای مطالبه و ازسرگیری پروازهای فرودگاه پیام

فرودگاه پیام یکی از جدی ترین مطالبات مردم البرز

به گزارش نسل خورشید|اعظم علی پور: مردم استان البرز و استان قزوین با وجود فرودگاه استاندارد و ویژه پیام به عنوان یکی از فرودگاه های بین المللی، برای پروازهای داخلی و خارجی به تهران می روند.

دغدغه ای که رسانه های متعدد استان البرز بارها و بارها آن را به عنوان یکی از جدی ترین مطالبات مردمی استان البرز مطرح کرده اند و خواستار بهره مندی استان از این امکان شده اند با وجود این، سقوط بوئینگ ۷۰۷ بهانه ای را فراهم آورد تا باردیگر این خواسته محقق نشود.

« عزیزالله شهبازی» استاندار البرز که از ابتدای حضور خود بر سکان استانداری البرز به جرأت از مدیران موفق و با انگیزه در امر پیگیری مطالبات مردمی البرز است، این مرتبه با جرأت و جسارت این مطابه مردمی را از طرف استانداری البرز مطرح کرد.

استاندار البرز،طی نشست و بررسی و حل موانع مسافربری شدن فرودگاه پیام که با حضور مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری و نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی، گفت: باید زمینه بهره برداری از امکانات و زیرساخت های فرودگاه پیام مهیا شود.

شهبازی افزود: زیرساخت های لازم به منظور رونق فرودگاه بین المللی پیام از سوی بخش خصوص و دولتی فراهم شده است.

لازم به ذکر استفرصت یک ماهه استاندار البرز برای رفع موانع و راه اندازی مجدد فرودگاه مسافری پیام برای مردم ۲ استان یعنی البرز و قزوین دستاورد موثری به ویژه در سال رونق تولید است.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =