خانه اجتماعی سومین مرکز تحقیقات ژنتیک، مختص بانوان کشور، در گرمدره کلنگ زنی شد

سومین مرکز تحقیقات ژنتیک، مختص بانوان کشور، در گرمدره کلنگ زنی شد

افتتاح پروژه های شهر گرمدره

به گزارش نسل خورشید، هومن قدوسی ظهر چهارشنبه در آیین افتتاح پروژه‌های شهری گرمدره، اظهار داشت: نخستین پارک بانوان این شهر با مساحتی بالغ‌ بر دو هزار و ۳۰۰ متر کلنگ‌زنی شد که اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی برای این پروژه تعریف شده است.

وی با بیان اینکه این پروژه ۴ تا ۶ ماه دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید، افزود: تا این لحظه هفت بوستان در گرمدره وجود دارد، که این پارک بانوان هشتمین بوستان شهر به‌شمار می‌آید.

شهردار گرمدره ادامه داد: بوستان بانوان گرمدره شامل پنج قسمت می‌شود که در دو بخش بالا دست و پایین دست اتوبان تعریف می‌شود.

قدوسی اضافه کرد: پروژه دیگری که امروز مورد بهره‌برداری قرار گرفت زورخانه در این شهر بود که با حضور قهرمانان جهانی و المپیک انجام شد.

به گفته وی این پروژه حدود ۳ میلیارتومان صرف اعتبار داشته است.

شهردار گرمدره ادامه داد: پروژه زورخانه توسط یکی ازخیرین گرمدره ساخته شده بود که با کمک ۵۰ میلیونی شهرداری پس از ۲۰ سال بلااستفاده ماندن به بهره‌برداری رسید.

وی گفت: طرح زیرگذر امین آباد با اعتباری بالغ‌ بر ۳۰ میلیارد تومان توسط پیمانکاری که تحت پوشش قرارگاه خاتم انبیا است انجام خواهد شد.

شهردار گرمدره یادآور شد: سومین مرکز تحقیقات ژنتیکی کشور مختص بانوان در گرمدره نیز امروز کلنگ‌زنی شد که اعتبار یک میلیون دلاری از سازمان جهانی بهداشت به این پروژه تخصیص داده شده است.

گفتنی است قرعه کشی جام چهلم استان البرز نیز در مراسم با شکوهی در تالار ماهان شهر گرمدره با حضور شهر دار وتعداد کثیری از بلند پایه ترین مسئولان استان البرز برگزار شد ودر پایان از تمبرجشنواره جام چهلم نیز رونمایی شد.

نسل خورشید|اعظم علی پور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + دو =