خانه اجتماعی مسکن مهمترین مساله اجتماعی

مسکن مهمترین مساله اجتماعی

پیش بینی مسکن برای ۲۰میلیون جوان ۱۸تا ۲۹ سال

به گزارش نسل خورشید|اعظم علی پور: محسن علیجانی در حاشیه بازدید از طرح مسکن مهر پردیس طی سخنانی با بیان اینکه در شهر پردیس تحول دیگری ایجاد شده است، گفت: مهم‌ترین مساله اجتماعی داشتن مسکن و اقدامات ساخت و عرضه مسکن است.

وی گفت: باید تمام دستگاه‌های خدمات رسان در همه زمینه‌ها تلاش کنند و با مشارکت مردم در اداره و پیگیری کار در مسکن مهر قوت بگیرد.

نماینده مردم شهرستان‌های پردیس، تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسکن ابعاد مختلفی دارد، افزود: در شرایط تحریم، مسکن و کشاورزی و اقتصاد دانش بنیان می‌تواند تحریم شکن باشد و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تولید، رونق و اشتغال است که باعث جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی در زمینه‌های مختلف خواهد بود.

وی اضافه کرد: اکنون در کشور ۲۰ میلیون نفر بین ۱۸ الی ۲۹ ساله هستند، که آسیب‌ها اگر کاهش نیابد و اقدامات انجام نگیرد، مخاطره آمیز است، مسکن در واقع یکی از اقداماتی است که به کاهش آسیب‌ها کمک شایانی می‌کند.

علیجانی گفت: عرضه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی یک اقدام ملی در عرضه تولید مسکن مهر است و در این زمینه اقدام بسیار خوبی صورت گرفته و پیوست‌های آن از جمله محلات فرهنگی، آموزشی، خدماتی، درمانی و غیره در این مورد مهم است که باید دیده شود و در این خصوص نیز خوب اقدام شده است.

وی گفت: بیمارستان الغدیر به زودی تجهیز خواهد شد و ادارات می‌بایست بسیج شوند تا در خصوص ارائه خدمات امنیت ساکنان فازها از هر جهت مهیا شود.

نماینده مردم شهرستان‌های پردیس، تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: استان تهران در اختیار استاندار است که می‌تواند با بسیج کردن تمام ادارات در جهت رفع مشکل زیر بنایی و روبنایی مسکن مهر اقدام کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 9 =