خانه اجتماعی موزه نقاشی پشت شیشه

موزه نقاشی پشت شیشه

 

نمایشگاه پرپرواز با هدف جاذبه های زیستی

به گزارش نسل خورشید| روابط عمومی مرکز تجسمی حوزه هنری، سعید رضاخان هنرمند فعال در زمینه نقاشی پشت شیشه، با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه «پر پرواز» را با هدف معرفی جاذبه‌های زیستی ایران و جلب توجه مسئولان و توده‌های جامعه به تخریب زیستگاه‌ها و شکار بی‌رویه غازسانان در موزه نقاشی پشت شیشه برپا می‌کنم.

وی افزود: این نمایشگاه معرف گونه‌هایی از غازسانان ایران است که بیشتر آنها به عنوان پرندگانی تالابی مطرح می‌شوند و نقشی ویژه در پویایی این اکوسیستم ایفا می‌کنند.

رضاخان که امیدوار است بازخورد مناسبی در این زمینه دریافت کند، گفت: در ایران حدود ۵۰۰ گونه پرنده به ثبت رسیده است که ۳۲ گونه از آنها به راسته غازسانان تعلق دارد و از این نظر ایران می‌تواند در زمره کشورهای هدف برای پرنده‌نگری محسوب شود که از زیرشاخه‌های اکوتوریسم است.

این هنرمند خاطرنشان کرد: آیین گشایش نمایشگاه «پر پرواز» روز چهارشنبه ساعت ۱۵ خواهد بود و پیش از آن از ساعت ۱۳ تا ۱۵ کارگاهی آموزشی برای علاقه‌مندان به نقاشی پشت شیشه برگزار می‌شود.

نمایشگاه مذکور تا پنج‌شنبه ۳۰ خرداد در هر دو طبقه موزه نقاشی پشت شیشه برپاست و علاقه‌مندان می‌توانند در این مدت هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ به این موزه واقع در خیابان سعدی جنوبی (روبروی بیمارستان امیراعلم)، خیابان برادران قائدی (هدایت)، تقاطع خیابان نورمحمدی (تنکابن) مراجعه کنند.

اعظم علی پور

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − یک =