خانه اجتماعی نظر شهروندان جایگاه ویژه ای در برنامه ریزی های شهری لواسان دارد

نظر شهروندان جایگاه ویژه ای در برنامه ریزی های شهری لواسان دارد

 

مدیر روابط عمومی شهرداری لواسان عنوان کرد:

نظر شهروندان جایگاه ویژه ای در برنامه ریزی های شهری لواسان دارد

محمدرضا خندان ؛ مدیر روابط عمومی شهرداری لواسان از اهمیت نظر مردم در فرآیند برنامه ریزی های شهری لواسان سخن گفت واظهار داشت : محور قرار دادن نظر شهروندان در برنامه ریزی های شهری شهرداری لواسان  ؛ یک اصل بسیار مهم است و به همین سبب شهرداری درصدد بستر سازی ؛  جهت بهره گیری هر چه بیشتر از انتقادها ، پیشنهادها و نظر  ارزشمند شهروندان است .

وی با بیان اینکه نیازمند ارتباط مستمر شهروندان با شهرداری هستیم ؛ افزود: حضور و مشارکت شهروندان می تواند شهرداری را درشناسایی نقاط ضعف وقوت شهر یاری کند.

این مسئول در همین رابطه خواستار تشویق بیشتر فعالیت های مثبت شهرداری از جانب مردم شد وافزود: ضمن استقبال از انتقادهای مردمی  و با توجه به  برنامه ریزی  گسترده شهرداری جهت اصلاح امور مورد انتقاد مردم ؛ از شهروندان می خواهیم در تشویق فعالیت های مثبت شهرداری یا پرسنل نیز ایفای نقش کنند چرا که تشویق شهروندان می تواند به ایجاد انگیزه وانرژی مضاعف در  نحوه فعالیت کارمندان ومدیران شهرداری جهت خدمت بیشتر به شهروندان منجر شود.

مدیر روابط عمومی شهرداری لواسان افزون بر آنکه گفته شد ؛ از برنامه ریزی  این شهرداری جهت استقبال از بهار سخن گفت وافزود:شهرداری با یک مدیریت  وبرنامه ریزی منسجم ضمن زیباسازی وآراستگی  محیطی  شهر ، می کوشد ؛ لواسان را در ایام نوروز زیباتر از همیشه به نمایش بگذارد.

این مدیر همچنین ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه را به عنوان یکی از برنامه های آتی شهر داری لواسان  دانست و افزود: یکی از برنامه های شهرداری لواسان نهادینه کردن استفاده از دوچرخه در میان شهروندان است وی در همین رابطه با اشاره به موقعیت شهری لواسان  افزود:   با یک برنامه ریزی صحیح به راحتی می توان فرهنگ استفاده از  دوچرخه را به عنوان یک وسیله حمل ونقل پاک در میان شهروندان نهادینه کرد.

محمدرضا خندان مدیر روابط عمومی شهرداری لواسان در پایان با تقدیر از اهتمام شهردار لواسان در ارتباط های مردمی خاطرنشان کرد: دید باز  ونوگرایانه شهردار لواسان در مسائل شهری باعث ارتباط نزدیکتر مجموعه شهرداری  با مردم شده  است و بی تردید از این ظرفیت بزرگ در سال آتی بیشتر بهره گرفته خواهد شد.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =