خانه اجتماعی نمایشگر OLED جنسی ازLG

نمایشگر OLED جنسی ازLG

نمایشگری که قادر به لوله شدن است

به گزارش خبرنگار نسل خورشید شرکت ال جی، سرانجام تلویزیون لوله شدنی ۶۵ اینچی خود را تولید کرد، این نوع تلویزیونOLED  قرار است از اواخر سال ۲۰۱۹میلادی برای فروش عرضه شده و در دسترس علاقمندان قرار بگیرد

این تلویزیون شباهت زیادی به نمونه های اولیه و آزمایشی عرضه شده از تلویزیون مذکور دارد،اما یک بلندگوی ۱۰۰ واتی دالبی هم به آن افزوده شده تا کیفیت صدای این تلویزیون هر چه بیشتر تقویت شود.

تلویزیون یادشده از پشت دارای ساختاری کرکره مانند و دو بازوی تاشو است که در زمان عدم نیاز به تلویزیون جمع می‌شوند و تلویزیون تا شده و در محفظه زیرین خود که به صورت یک میز طراحی شده، قرار می‌گیرد.

این تلویزیون در زمان ناپدیدشدن نمایشگر قادر به پخش موسیقی نیز هست و همچنین می‌تواند تصاویر را با نسبت بصری ۲۱ به ۹ پخش کند. تنظیم برخی قابلیت‌های این تلویزیون با گوشی از طریق ارتباط بلوتوثی ممکن است.قیمت این تلویزیون هنوز اعلام نشده، اما می‌توان انتظار داشت چنین تلویزیونی با این سبک طراحی قیمت بالایی داشته باشد. کل فرایند باز وبسته شدن این تلویزیون و خروج صفحه نمایش آن از محفظه پایینی تنها چند ثانیه به طول می‌انجامد و برای این کار دکمه ای بر روی کنترل از راه دور تلویزیون تعبیه شده که باز و بسته شدن نمایشگر را ممکن می‌کند.

بر اساس بررسی های آزمایشگاهی ال جی، لوله کردن نمایشگر این تلویزیون تا ۵۰ هزار بار مشکلی ایجاد نمی‌کند. لذا اگر هر روز هشت بار هم این نمایشگر باز و بسته شود استفاده از آن برای مدت ۱۷ سال ممکن خواهد بود.

نسل خورشید|اعظم علی پور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =