خانه اجتماعی نمایندگان فدراسیون قایقرانی معرفی شدند

نمایندگان فدراسیون قایقرانی معرفی شدند

سالن هگمتانه هتل المپیک ،میزبان مجمع انتخاباتی فدراسیون قایقرانی 

به گزارش نسل خورشید |اعظم علی پور: با نزدیک شدن به برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون قایقرانی، از سوی محمدرضا داورزنی معاون توسعه قهرمانی ورزش قهرمانی و حرفه ای نمایندگان بخش های مختلف برای حضور در این مجمع معرفی شدند.

احمدرضا طالبیان و محسن شادی در بخش مردان و هدیه کاظمی در بخش بانوان نمایندگان ورزشکاران هستند. این اسامی در حالی اعلام شده که پیش از این قرار بود عادل مجللی و آرزو حکیمی نماینده ورزشکاران باشند که به این ترتیب شادی و کاظمی جایگزین این نفرات شدند.

مسعود مهدوی نیا نماینده داوران، حسین ملکی نماینده مربیان و باشگاه های مقاومت بسیج و مرزبانی ناجا نمایندگان باشگاه های حاضر در مجمع انتخاباتی فدراسیون قایقرانی هستند. در این بخش نیز تغییراتی رخ داده است. قرار بر این بود تا ایرج اقلیمی نماینده مربیان باشد که وی نیز از این لیست خط خورده است.

با اجرای قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها در فدراسیون‌های ورزشی، غلامرضا امینی از این فدراسیون خداحافظی کرد و در این چند ماه گذشته احمد گواری سرپرست فدراسیون قایقرانی می باشد.

مجمع انتخاباتی فدراسیون قایقرانی ۷ اسفندماه در سالن هگمتانه هتل المپیک برگزار خواهد شد.

علیرضا سهرابیان مقدم نایب رئیس و دبیر اسبق فدراسیون قایقرانی، یحیی یحیائی دبیر مجمع ورزشی سازمان بنادر و کشتیرانی، رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، فرحناز امین شقاقی نایب رئیس بانوان فدراسیون قایقرانی، خسرو ابراهیمی نیا نایب رئیس فدراسیون قایقرانی، محسن میلاد پیشکسوت قایقرانی و رئیس اسبق کمیته آب‌های آرام فدراسیون قایقرانی، سعید کاظمی رئیس بیمارستان رسول اکرم (ص) و عضو هیأت رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی، ناصر طالبی مربی اسبق تیم‌های ملی، سیدرضا میرابوطالبی رئیس اسبق کمیته پزشکی برخی فدراسیون‌های ورزشی و محمد بابایی مدیرکل اسبق ورزش و جوانان استان گیلان نفراتی هستند که برای انتخابات قایقرانی ثبت نام کرده بودند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 8 =